دقایقی پیش باشگاه رئال مادرید به طور رسمی اعلام کرد که تست کرونای رافائل واران در فاصله 7 ساعت مانده به آغاز بازی مقابل لیورپول مثبت شده است. به این ترتیب پس از راموس و کارواخال، واران نیز دیدار حساس در لیگ قهرمانان اروپا را نیز از دست داد. 

بسیاری از رسانه‌ها مثل مارکا پیش بینی کردند که زیدان می‌خواهد به مانند دیدار مقابل ایبار از سیستم 2-5-3 مقابل لیورپول استفاده کند و به این ترتیب خط دفاعی اصلی مادرید با 3 نفر «ناچو - میلیتائو - مندی» چیده خواهد شد. مارسلو با این سیستم در بال چپ رئال توپ خواهد زد و لوکاس واسکز در سمت راست حملات زیدان را ساخته و پرداخته خواهد کرد.

در خط میانی نیز کاسمیرو، مودریچ و کروس می‌توانند به زیدان کمک کنند و بنزما و آسنسیو که در این روزها درخشان ظاهر شده اند به گلزنی بپردازند.

البته آ.اس عنوان کرد که با سیستم 3-3-4 زیدان پا به میدان خواهد گذاشت و وینیسیوس در وینگر سمت چپ، آسنسیو در وینگر سمت راست در کنار بنزما به خط حمله رئال کمک خواهند کرد. در این سیستم زوج خط دفاعی رئال با «ناچو و میلیتائو» بسته خواهد شد و مندی و واسکز در دفاع راست و چپ توپ خواهند زد. میانه میدان نیز مثل همیشه در دستان کاسمیرو، مودریچ و کروس خواهد بود. در این حالت مارسلو نیمکت نشین خواهد شد. 

رئال به غیر از واران، راموس، کارواخال و ادن هازارد را نیز در اختیار ندارد و باید دید دیدار خانگی مقابل لیورپول را با چه نتیجه‌ای به اتمام خواهد رساند. این تیم شنبه 21 فروردین نیز ال کلاسیکوی حساس فصل لالیگا را مقابل بارسلونا در خانه برگزار خواهد کرد.

فده والورده، رودریگو و ایسکو مهمترین تعویضی‌های رئال در این حالت سیستم‌ها خواهند بود.