سعید آذری، مدیرعامل تیم فوتبال فولاد خوزستان در ارتباط با آخرین شرایط تیم خود قبل از مسابقه امشب مقابل  العین امارات  در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: تیمی که امشب مقابل آن‌ها بازی می‌کنیم، تیم توانمندی است؛ اما ما بازیکنان سخت کوشی را در تیممان داریم و همه آن‌ها با انگیزه در این بازی شرکت خواهند کرد.

او افزود: مهم ترین نقطه قوت تیم ما جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد است که با سوابق ملی و تجربیاتی که دارد، فکر می‌کنم در حال حاضر یکی از بزرگترین مربیان کشورمان است. امیدواریم با توجه به انرژی مثبتی که هوادارانمان برای ما فرستاده اند، بتوانیم در این مسابقه سخت و حساس پیروز شویم و نماینده خوبی برای کشورمان باشیم.

آذری درباره میزبانی عربستانی‌ها عنوان کرد: میزبانی عربستانی‌ها فوق العاده بوده است و شرایط خوبی را برای تیم ما ایجاد کرده اند.

او ادامه داد: روز گذشته در استادیوم اصلی بازی تمرین کردیم و زمین تمرین دیگری هم که به ما داده اند، چمن و شرایط خوبی داشت. فکر می‌کنم با وجود این وضعیت دوستانه که در شان همه ایرانی‌ها است، بتوانیم امروز مبارزه جانانه‌ای انجام دهیم.

مدیرعامل فولاد درباره حضور هواداران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: AFC دیروز به همه تیم‌ها اعلام کرده است که با توجه به همه گیری ویروس کرونا در خیلی از کشور‌ها، مسابقات بدون تماشاگر برگزار خواهند شد.

آذری در انتها تصریح کرد: فولاد خوزستان نماینده کشور ایران است؛ من متعجب شده ام که چرا برنامه ای برای پخش بازی تیم ما وجود ندارد. پخش نشدن بازی به این مهمی، حس خوبی را منتقل نمی  کند. فکر می‌کنم این اتفاقات باعث دلسردی هواداران خوب فولاد خوزستان می‌شود. امیدوارم تبعیض نشود و شاهد پخش بازی فولاد خوزستان در شبکه‌های تلویزیونی کشورمان باشیم.