طبق ادعای خبر ورزشی ، فرهاد مجیدی ، سرمربی استقلال قصد دارد در پایان فصل با سیدحسین حسینی ، داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی خداحافظی کند.

استقلال در حالی این روزها تمرکز خود را روی تمدید قرارداد هروویه میلیچ گذاشته است که در پایان فصل قرارداد ۱۱ بازیکن این تیم به پایان خواهد رسید. حسین حسینی، محمد نادری، سیاوش یزدانی، میلیچ، دیاباته، مطهری، رضاوند، ریگی، اسماعیلی، شجاعیان و ریگی ۱۱ بازیکن استقلال هستند که در پایان فصل قراردادشان به پایان خواهد رسید.

با این همه شنیده می‌شود مجیدی از میان ۱۱ بازیکنی که قراردادشان به پایان می‌رسد روی نام ۳ بازیکن قلم قرمز کشیده است. حسین حسینی دروازه بان جدایی طلب آبی‌ها احتمالا خودش تصمیم به جدایی از استقلال خواهد گرفت. داریوش شجاعیان هم که طی یکی دو فصل اخیر بیشتر مصدوم بوده احتمال تمدید قراردادش با آبی‌ها بسیار کم است.

گزینه دیگری که احتمالا قراردادش تمدید نخواهد شد فرشید اسماعیلی است که در ابتدای فصل بر سر رقم قراردادش با مدیریت باشگاه هم اختلاف داشت. بازیکنی که این فصل هم نتوانسته رضایت هواداران را جلب کند و مدیران استقلال ترجیح می‌دهند از بستن یک قرارداد سنگین دیگر در فصل آینده با این بازیکن خودداری کنند. مجیدی قصد دارد در پایان فصل چند وینگر سرعتی و تاثیرگذار برای تیمش جذب کند. خواسته ای که در بازگشتش به استقلال بارها روی آن تاکید کرده است.