تیم فوتبال فولاد خوزستان امشب در اولین بازی خود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 به مصاف السد قطر رفت و این بازی نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

ژاوی  در نشست خبری این بازی گفت: از نتیجه به دست آمده مقابل فولاد ناراضی هستم. هدف ما در این بازی برد بود. مقابل تیمی سرسخت بازی کردیم که به شدت با ما رقابت کرد.

سرمربی السد افزود: ما در گروه خود مقابل بهترین تیم های آسیا بازی می کنیم و کسب یک امتیاز در آینده می تواند مفید باشد. باید در بازی آینده پیشرفت کنیم و بتوانیم رقابت بهتری داشته باشیم. بدون شک غیبت اکرم عفیف در این رقابت ها که بهترین بازیکن قطر و آسیا است به ضرر ما بوده ولی غیبت این بازیکن نمی تواند توجیه مناسبی باشد. در این بازی عملکرد خوبی داشتیم و فرصت های زیادی خلق کردیم ولی فولاد در مقابل خیلی خوب دفاع کرد.

ژاوی  عنوان کرد: وضعیت زمین ورزشگاه مناسب نبود و به همین خاطر نتوانستیم سبک بازی همیشگی خود را مقابل فولاد پیاده کنیم. به خاطر کیفیت پایین چمن ورزشگاه با مشکلات زیادی مواجه شدیم و کنفدراسیون فوتبال آسیا باید متوجه این موضوع باشد. درباره عدم پخش بازی ها در کشورهای مختلف از جمله قطر متوجه این موضوع نمی شوم. ما برای هواداران فوتبال بازی می کنیم ولی این بازی ها پخش زنده نمی شوند.