مرتضی فنونی‌زاده در خصوص عملکرد تیم فوتبال  پرسپولیس  در بازی مقابل الریان قطر اظهار داشت: نیمه اول چندان چنگی به دل نزد. الریان روان‌تر بازی کرد و توانست به پرسپولیس گل بزند. در نیمه دوم پرسپولیس هجومی‌تر بازی کرد و توانست به فاصله ۱۲ دقیقه ۳ گل بزند و حریفش را مغلوب کند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بازی خوب این تیم در نیمه دوم تصریح کرد: پرسپولیس وقتی گل می‌خورد تعصبی می‌شود و بازی را در دست می‌گیرد. گل‌محمدی همیشه باید به بازیکنان گوشتزد کند که قبل از بازی یک بر صفر از حریفشان عقب هستند و با این تفکر راهی میدان شوند تا بازیکنان با تعصب بیشتری بازی کنند. اگر یک گل از الریان نمی‌خوردیم حداکثر یک گل می‌زدیم؛ نه ۳ گل.

فنونی زاده در رابطه با عملکرد گل‌محمدی در این بازی گفت: یحیی سعی دارد همه بازیکنان را در موقعیت بازی قرار دهد، همانطور که دیدید بازیکن‌ها چرخشی بازی می‌کردند که این یک نکته مثبت برای پرسپولیس و کادر فنی این تیم است.

وی در خصوص انتخاب کمال کامیابی‌نیا به عنوان بهترین بازیکن زمین عنوان کرد: همه بازیکنان خوب بودند، اما وحید امیری با داشتتن تکنیک و سرعت بالا توانست فوق‌العاده ظاهر شود و به نظر من امیری بهترین بازیکن زمین بود؛ نه کامیابی‌نیا.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: مغانلو با زدن ۲ گل نشان داد برای اثبات توانایی خود نیاز به زمان دارد. تا این لحظه تنها تیمی که صعودش مسجل شده پرسپولیس است.