یوسو سسما در نشست خبری پیش از دیدار فولاد خوزستان مقابل النصر در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا ، اظهار داشت: دور رفت مسابقات را طی کردیم و فردا دور برگشت شروع می‌شود.

هدف ما این بود که تا پیش از این دیدار شانس صعود داشته باشیم و اکنون هم این شانس را در اختیار داریم. سه مسابقه سخت دیگر در پیش است و به همان اندازه که برای ما سخت است، برای حریفان ما نیز مشکل خواهد بود.

مربی تیم فولاد افزود: بازی فردا از اهمیت خاصی برخوردار است. در بازی قبلی دیدیم که آن‌ها تیم خیلی خوبی بودند. با تمام بازیکنان باکیفیت و سرمربی با کلاس جهانی نتوانستند ما را شکست بدهند. ما فردا بازیکنانمان طبق معمول منسجم، منظم و با انگیزه فراوان به میدان می‌روند. با توجه به اینکه بعضی از بازیکنان ما در مدت کم تعداد زیادی بازی انجام داده‌اند و خسته هستند. تغییراتی در ترکیب خود خواهیم داشت. بسته بودن پنجره نقل و انتقالات کار مارا سخت کرده است.

وی تصریح کرد: مهم این است که هر بازیکنی با تمام قدرت و انگیزه در زمین حاضر شود تا توانایی‌هایش را نشان بدهد و این را مطمئن هستم. ما قدم به قدم به جلو می‌رویم و با مشورت کادرفنی و مربی بدنساز این تصمیم را گرفتیم که تغییراتی در بازی فردا بدهیم و این را احتیاج تیم خود دانستیم.

سسما گفت: برای بازی‌های بعد قبل از همان دیدار تصمیم می‌گیریم و باید شرایط ریکاوری و فشار روانی و جسمی بازیکنان و داده‌های جی‌پس اس را دوباره بررسی کنیم و تصمیم درستی بگیریم.