در مورد اینکه گفته می‌شود بهرام رضاییان با دستور او از مدیرعاملی باشگاه پارس جنوبی جم برکنار شده، اظهار داشت: با دستور من نیست. تصمیم کلانی است که شرکت ملی نفت گرفته است. این تصمیم برای برکناری بهرام رضایان نیست بلکه برای تغییر ساختار تیم است.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس، در مورد اینکه آیا با توجه به این تصمیم گیری بهرام رضاییان به پایان کار درباشگاه پارس جنوبی رسیده، گفت: نه، اصلا موضوع این نیست. هنوز تصمیم قطعی نگرفته‌ایم که چه کسی به کجا برود. فقط تغییر ساختار تصویب شده تا ساختار جدیدی ایجاد کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که ممکن است در این ساختار جدید، رضاییان در پست مدیرعاملی باقی بماند، عنوان کرد: من تصمیم گیرنده نیستم.کارگروه 6-5 نفره‌ای داریم که باید این کارگروه تصمیم بگیرد.

خرمدل در مورد اینکه اگر تصمیم کارگروه عدم حضور بهرام رضاییان در باشگاه پارس جنوبی باشد، آیا جایگزینی برای او در نظر گرفته شده، گفت: پیشنهاداتی شده، باید ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. ان‌شاءالله در همین هفته تکلیف این ماجرا مشخص خواهد شد.

به گزارش فارس، بهرام رضاییان به عنوان مدیرعامل باشگاه پارس جنوبی جم، نماینده باشگاه‌های فوتبال در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال است و اگر فعالیت او در باشگاه پارس جنوبی جم قطع شود، مشخص نیست حضورش در جمع مدیران فدراسیون فوتبال چه سرانجامی خواهد داشت.