آرمان رمضانی در نهایت پس از ۳۵۰ دقیقه حضور در دو تیم استقلال و پرسپولیس و پس از ۳۰۶ روز موفق شد طلسم گل نزدن هایش را بشکند. او در آبادان با تیزهوشی و تعقیب به موقع توپ، گل چیپ زیبایی را وارد دروازه صنعت نفت و فرزین گروسیان کرد تا یک گل سه امتیازی را به حساب تیمش واریز کرده و استقلال نیز به رتبه سوم جدول صعود کند.

گلی که آرمان وارد دروازه صنعت نفت کرد، باعث شادی زاید الوصف فرهاد مجیدی نیز شد. سرمربی آبی پوشان که خاطره خوشی از داوری تیمش در آبادان ندارد، در بازی با صنعت نفت باز هم اسیر اشتباهات حمید حاج ملک و کمک هایش شد. طبق نظر کارشناسان داوری، مشخص شد که تیم داوری این مسابقه روی سه صحنه مهم و تأثیرگذار بازی دچار اشتباه شده اند.

استقلال که یک پنالتی و یک گل صحیح را از تیم داوری طلبکار شد، روی صحنه اخراج مدافع نفت نیز می توانست صاحب فرصت تک به تک شود ولی سوت ها و پرچم تیم داوری این بازی باعث شد تا استقلال برای زدن گل برتری و کسب سه امتیاز تا دقیقه ۹۴ انتظار بکشد.

گل رمضانی در لحظات پایانی بازی، باعث شد تا مجیدی به آنچه که استحقاقش را داشت برسد. در واقع این گل، با یک تیر دو نشان را زد. اول اینکه اشتباهات فاحش داوری مانع از کسب سه امتیاز بازی نشد و هم اینکه خرید جنجالی و پر حرف و حدیث فرهاد، بالاخره طلسم ها را در بهترین زمان ممکن شکست و یک گل سه امتیازی را برای استقلال به ثمر رساند و تمامی زمینه ها را برای خوشحالی بی حد و حصر فرهاد مهیا کرد.