علت حضور گزارشگر معروف تلویزیون در تمرین تیم ملی

پیمان یوسفی  مجری برنامه ورزش و مردم هدف از حضور خود را دادن روحیه به بازیکنان و کادر فنی تیم ملی عنوان کرد و گفت: " همه ما نگران وضعیت تیم ملی فوتبال ایران هستیم، مخصوصا با این وضعیتی که برای میزبانی پیش آمده و تیم ملی باید به بحرین برود.

من هم امروز به دلیل اینکه می خواستم ملی پوشان را از نزدیک ببینم و به آنها خسته نباشید بگویم و به کادر فنی و بازیکنان روحیه بدهم. احساس می کنم تیم ملی تنهاست و با حضورم در تمرین این حس به من ثابت شد. فضای غریبانه ای را در تیم ملی احساس کردم و به همین دلیل به مرکز تیم های ملی آمدم.

پیمان یوسفی

در این مقطع حساس که خود را آماده حضور در بحرین می کند باید همه اختلافات را کنار بگذارند و برای موفقیت تیم ملی مملکت تلاش کنند. اگر ایران در جام جهانی حضور داشته باشد، باعث غرور ملی و نشاط ملی می شود. تیم ملی دلخوشی ملت است و نباید تنها بماند."

پیمان یوسفی در پایان گفت: " باید همه امکانات را جهت تدارک تیم ملی بسیج کنند تا این تیم بدون دغدغه و پس از حضور در اردوی کیش با آمادگی بهتر عازم منامه شود. همه باید برای این تیم انرژی مثبت بفرستند تا بتوانند بچه های تیم ملی بتوانند بحرین و عراق را در منامه شکست بدهند و به مرحله بعدی مسابقات صعود کنند.

با شروع بازی‌های تیم ملی فوتبال ایران، همه باید از بازیکنان، کادر فنی و سرمربی تیم ملی حمایت کنیم تا این دوره سخت و نفس گیر را هر چه بهتر پشت سر بگذاریم و از سوی دیگر تیم ملی به اهدافش دست پیدا کند."