سردار آزمون در لیگ روسیه موفق نشد آقای گل شود و آرتم دزوبا به این عنوان دست پیدا کرد؛ مهاجم نوک زنیت که در کنار سردار بازی می‌کند.

در پرتو هم زوج طارمی موسی مارگا است. مهاجم تنومندی که به الهلال عربستان پیوسته و دیگر نمی‌تواند در کنار طارمی قرار گیرد.

مهم‌ترین نکته در این بین قرار گرفتن یک مهاجم هدف کنار طارمی و آزمون است. هم سردار و هم مهدی توانایی حمل توپ خوبی دارند و با سرعت بالای خود مکمل خوبی برای مهاجمین هدف به حساب می‌آیند.

مارگا با 186 سانت قد و دزوبا با 197 سانت قد مهاجمان هدفی هستند که طارمی و سردار در سایه آن‌ها بازی می‌کنند اما در تیم ملی بین سردار و طارمی باید یک بازیکن در سایه بازیکن دیگر قرار گیرد تا فضاسازی‌ها به درستی شکل گیرد.

ایراد قرار گرفتن این دو بازیکن در کنار هم این است که هر دو بازیکنان فعالی هستند و برای توپ گیری از خط هافبک از دفاع حریف جدا شده و عقب تر هم توپ می گیرند اما یکی از دو بازیکن فقط باید منتظر زدن ضربات آخر باشد و در جریان بازی هدفی جز گلزنی نداشته باشد. قابلیتی که با بازی مهدی و سردار کمی تفاوت دارد.

در ایران بازیکنی مثل شهریار مغانلو می‌توانست نقش مارگا و یا دزوبا را در تیم ملی بازی کند اما این بازیکن به اردوی تیم ملی دعوت نشد و باید دید دراگان اسکوچیچ چه برنامه‌ای برای بازی دادن به مهاجمانش دارد .