فولاد روز گذشته در دیدار مقابل سایپا شکست خورد اما اشتباهات داوری باعث شد تا جواد نکونام در کنفرانس خبری به شدت علیه داوری صحبت کند.

فرشاد احمدزاده در خصوص دیدار روز گذشته گفت: در دیدار مقابل سایپا نتوانستیم به آنچه می‌خواستیم برسیم، بدشانس بودیم و موقعیت‌های ما گل نشد. کادر فنی به ما گوشزد کرده بود که از کدام راه می‌توانیم به گل برسیم و از کجا ممکن است ضربه بخوریم اما اشتباهاتی داشتیم و نتوانستیم خواسته‌های کادرفنی را کاملاً اجرا کنیم. با این حال اشتباهات داوری در باخت ما بی تاثیر نبود.

وی افزود: روی گل اول خطای هند به هیچ وجه نبود، بازیکن سایپا از بیست سانتی توپ را به دست بازیکن ما زده اما داور خطا می‌گیرد و همان توپ تبدیل به گل می‌شود. بعد از آن چند موقعیت داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم و داور پنالتی قطعی مارا نگرفت. اگر آن پنالتی گرفته می‌شد داستان بازی کاملا فرق می‌کرد. در مورد این صحنه آقای علی خسروی هم صحبت کرد و مدعی شد پنالتی ما دیده نشد. تیم فولادهواداران و مردم خوزستان از این اشتباهات داوری ضربه دیده‌اند و بسیار ناراحتند و امیدواریم که کمیته داوری به این اشتباهات رسیدگی کند.

وی افزود: فصل قبل همین داور چند ثانیه دروازه بان ما دیر بازی را شروع کرد و دو کارت زرد پشت سر هم داد اما روز گذشته خبری از این کارتها نبود و در دقایق پایانی کارت‌های زرد باعث شد تا جریان بازی به ضرر ما ادامه داشته باشد.