از صبح امروز اخبار متفاوتی درخصوص استعفای اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال به دلیل مشکلات و اختلاف نظرها با احمد مددی مدیرعامل این تیم منتشر شد و حتی مهدی عبدیان یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه با انتشار یک استوری مشکوک، به این شایعات دامن زد.

اما امروز و در حالیکه اخبار استعفای اعضای هیئت مدیره توسط خود آنها تأیید شد، پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، از رد این استعفاها خبر داد. در اطلاعیه وزارت ورزش آمده است که اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال به دلیل برخی اختلافات درون‌باشگاهی عصر روز شنبه توسط سخنگوی باشگاه استقلال استعفای خود را تقدیم مجمع باشگاه استقلال کردند.

اما وب سایت خبری وزارت ورزش از رد این استعفا توسط مسعود سلطانی فر خبر داده است. در پایان این بیانیه آمده است که وزیر ورزش و جوانان با این استعفا مخالفت کرد و قرار شد طی روزهای آینده در نشستی به موضوع اختلافات رسیدگی شود.

پس از دستگیری خلیل زاده رئیس هیئت مدیره باشگاه و اتفاقات پیرامون آکادمی باشگاه، اختلاف نظر میان اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه استقلال به اوج خود رسید و باید دید در نهایت وزارت ورزش چه تصمیمی در قبال اتفاقات رخ داده اتخاذ می کند.