حمیدرضا آصفی، مهدی عبدیان و حجت نظری، سه عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال چند روز پیش در نامه‌ای به وزیر ورزش با انتقاد از احمد مددی استعفای خود را اعلام کردند اما این استعفا مورد پذیرش وزیر ورزش و جوانان قرار نگرفت. با این وجود اختلافات مدیریتی در استقلال همچنان وجود دارد و کاملاً به چشم می‌خورد.

قرار بود روز گذشته جلسه‌ای با حضور مسعود سلطانی‌فر، اعضای هیئت مدیره استقلال و مددی برگزار شود، اما این جلسه تشکیل نشد. مسئولان وزارت ورزش در تلاش هستند در چند روز آینده این جلسه را برگزار کنند. این در شرایطی است که مددی به عنوان مدیرعامل از حمایت وزارت ورزش برخوردار است و از سوی دیگر این وزارتخانه از اعضای هیئت مدیره خواسته با پایان دادن به اختلافات به فعالیت خود ادامه دهند.

پس از جدایی خلیل‌زاده، اکنون آصفی، نظری و عبدیان اعضای هیئت مدیره آبی‌ها هستند که البته آنها هم استعفا کرده‌اند. باید دید وزارت ورزش تصمیمی برای افزایش اعضای هیئت مدیره به 5 نفر دارد یا در برهه کنونی ترجیح می‌‌دهد هیئت مدیره با همین نفرات به کارش ادامه دهد. از شواهد اینگونه برمی‌آید که گزینه دوم یعنی ادامه کار با همین ترکیب فعلی محتمل‌تر باشد.