انگلیس شب گذشته موفق شد در یک بازی دوستانه اتریش را با تک گل بوکایو ساکا ۱-۰ شکست دهد، اما چیزی که بیش از همه نظر هوادارن را به خود جلب کرد، پرواز شگفت انگیز دومینک کالورت-لوین بود!

تنها توضیح منطقی برای پرش بلند کالورت-لوین در نیمه دوم، آن هم بدون دورخیز، این است که مهاجم تیم ملی انگلیس از قدرت پرواز برخوردار است! کالورت-لوین آنقدر در این پرش ارتفاع گرفته بود که با ساق پایش به سر الکساندر دراگوویچ ضربه زد و باعث شد تا یک ضربه آزاد به نفع حریف اعلام شود.

کالورت-لوین در دقیقه ۶۲ به زمین رفت و جایگزین هری کین شد. و تنها چهار دقیقه بعد او به حداقل ۸۵۰۰ هوادار حاضر در ورزشگاه ریورساید بهانه ای برای شگفتی داد و در تلاش برای زدن توپ بالاتر از قد فوتبالیست حریف پرید!

دومینیک به دلیل ضربه این که پس از این پرش شگفت انگیز به دراگوویچ وارد کرد یک کارت زرد هم دریافت کرد اما بسیاری این جریمه ناعادلانه دانستند.

با توجه به ارتفاعی که پرش مهاجم ۲۴ ساله انگلیس داشت به نظر می رسد به جای زانو، فنر در پاهای او کار گذاشته شده باشد. حداقل این حدسی است که کاربران توییتر می زنند!

کریستیانو رونالدو فوق ستاره ای است که در جهان به دلیل پرش های بسیار بلند و فوق انسانی اش شناخته شده است و معمولا هر بار که رونالدو برای زدن ضربه سر به هوا می پرد به نظر می رسد که در هوا معلق است. اما اکنون دیگر کسی مطمئن نیست که رونالدو هیچوقت توانسته باشد در پرش های خود به این ارتفاع برسد.

پرش کالورت-لوین در فضای مجازی نیز به شدت مورد استقبال و توجه قرار گرفت