سازمان لیگ، با ارسال پیشنهادی به ستاد مقابله با کرونا ، خواستار حضور ۱۰۰ تماشاگر در بازی‌های هفته‌های پایانی لیگ برتر شد.

سهیل مهدی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ  با اعلام این خبر افزود: هنوز نامه‌ای در این خصوص زده نشده و این موضوع در حد پیشنهاد است. این پیشنهاد پس از مطالبه مردم و هواداران فوتبال پس از دیدن سخنرانی کاندیدا‌های ریاست جمهوری که در حضور مردم صورت می‌گرفت انجام شد و مردم از ما خواستند تا بازی‌های لیگ هم با حضور ۱۰ درصد از هواداران برگزار شد.

او افزود: البته کنترل ۱۰ درصد از هواداران در داخل ورزشگاه از نظر رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی کار دشواری است و هیجان ورزشگاه با سخنرانی‌های انتخاباتی تفاوت دارد به همین دلیل ما پیشنهاد داده ایم که در قدم نخست، باشگاه‌های میزبان اجازه دعوت از ۱۰۰ مهمان را برای تماشای بازیها داشته باشند و در صورت اجرای موفقیت آمیز، به باشگاه‌هایی که همکاری داشتند، اجازه ورود تماشاگران بیشتر داده خواهد شد. البته این اجازه به شهر‌هایی که وضعیت قرمز کرونایی دارند داده نمی‌شود.

سهیل مهدی در خصوص اینکه همین حالا در همه برخی از بازی ها تعدادی مهمان در ورزشگاه حضور دارند گفت: تعداد این مهمانان در حال حاضر به بیش از ۱۰ - ۱۵ تن نمی‌رسد.