طبق اعلام روابط عمومی باشگاه استقلال، آزاد یونسی مدیر حقوقی باشگاه استقلال در خصوص اتفاقات  سه‌شنبه گفت: پرونده‌ای که امروز باشگاه استقلال با آن درگیر است، متعلق به دوره مدیریت حدوداً ۱۰ سال پیش است. فردی که از باشگاه طلب دارد، در دوره مدیرعامل قبلی با حکم دادگستری به باشگاه مراجعه کرده، اما با او برخورد خوبی نشده و امروز برای گرفتن اموال باشگاه، به محل باشگاه مراجعه کرد.

وی افزود: اینکه گفته شده اموال باشگاه را این فرد برده و مسائلی از این دست، صحت ندارد. ما از ایشان فرصتی گرفتیم و مانع از این اتفاق شدیم.

مدیر حقوقی باشگاه استقلال در پایان گفت: بعد از تعیین تکلیف حق امضای دوم در باشگاه استقلال، طلب این فرد پرداخت خواهد شد. در حال حاضر کسی به‌جای خلیل‌زاده حق امضا نگرفته و به همین دلیل، پرداخت طلب این فرد در گروی روشن شدن حق امضاست.

ماجرای امروز مقابل باشگاه استقلال چه بود؟

با توجه به وضعیت نامناسب باشگاه استقلال از لحاظ مالی به همین منظور یکی از طلب کاران آبی پوش در اقدامی، امروز مقابل ساختمان این باشگاه حضور پیدا کرد تا اموال استقلالی‌ها را توقیف کند.

فردی ناشناس با یک خودروی خاور به باشگاه استقلال مراجعه و اعلام کرد به خاطر مطالباتی که از سال‌های گذشته از این باشگاه دارد، حکم توقیف اموال را در اختیار دارد. این فرد در دوره مدیریتی فتح الله زاده از استقلال طلب دارد.