محمد نوازی در خصوص تورنومنت سه جانبه مشهد، در مشهد اظهار کرد: ما در این دو دیدار دوستانه به دنبال شبیه‌سازی بازی‌های لیگ هستیم و برد و باخت چندان برایمان اهمیت ندارد.

مربی تیم فوتبال پدیده خراسان ، با بیان اینکه چیزی که تحت عنوان تورنمنت برای این سه بازی دوستانه در فضای مجازی بیان می‌شود اشتباه است، گفت: در این رقابت‌ها تنها سه تیم حضور دارند و عنوان تورنمنت را برای رقابت میان سه تیم استفاده نمی‌کنند. در عین حال، این سه بازی دوستانه، یک فرصت دورهمی برای شناخت شرایط تیمی و بازیکنانی است که فرصت حضور در ترکیب اصلی تیم‌ها را نداشته‌اند.

وی افزود: در این بازی‌های دوستانه همه تیم‌ها به دنبال کسب آرامش وهدف خود هستند و برای مثال تیم پدیده، توانست در بازی اول به چندین بازیکن جدید و امید فرصت دهد خود را برای دومین بار محک بزنند.

نوازی درخصوص شکست تیم پدیده در بازی اول مقابل گل‌گهر ادامه داد: هدف اصلی ما شناخت بازیکنان جدید و ارزیابی کلی تیم است تا بتوانیم تاکتیک‌ها واهدافی که داریم را دنبال کنیم. در بازی تدارکاتی برد و باخت مهم نیست و شبیه‌سازی بازی‌های رسمی از اهمیت بالاتری برخوردار است. متاسفانه با وجود اینکه مشهد شهر بزرگی است، تیم دیگری برای برپایی بازی دوستانه جدی وجود ندارد و باید از این چنین فرصت‌هایی به خوبی استفاده کرد.

مربیث پدیده خراسان درباره آخرین وضعیت تیم هم اظهار کرد: از زمانی که باشگاه از مالک قبلی گرفته شده مسئولان شهری از جمله شهردار، استاندار و هیئت فوتبال مساعدت بسیاری دارند تا تیم پدیده در ادامه مسیر موفق باشد.

وی همچنین عنوان کرد: امیدواریم تا پایان فصل، مردم و مسئولان حامی تیم را دلگرم کنند تا با کسب نتیجه قابل قبول، برای سال جدید تصمیم جدی‌تری گرفته شود.