رحمان رضایی در خصوص تمدید همکاری فدراسیون فوتبال با دراگان اسکوچیچ برای مرحله بعدی رقابتهای جام جهانی فوتبال ، بیان داشت: این عاقلانه ترین تصمیمی بود که می‌شد برای تیم ملی گرفت. با نتایجی که در بحرین رقم خورد، اصلاً منطقی نبود بخواهیم تغییری روی نیمکت تیم ملی بدهیم و مربی دیگری را جایگزین اسکوچیچ کنیم.

وی بیان داشت: خیلی‌ها ایراد می‌گیرند و می‌گویند شخصیت اسکوچیچ برای مراحل بالاتر کوچک بود که باید به آنها گفت چرا باید دست به ریسک زد و فردی را به صرف اینکه نام بزرگ‌تری نسبت به اسکوچیچ دارد بیاوریم و این هارمونی که وجود دارد را بر هم بزنیم.

ملی پوش سابق فوتبال گفت: مگر ویلموتس اسم و رسم نداشت؟ چه حاصلی برای فوتبال ما داشت؟ از کجا معلوم به هوای اسم و رسم یک ویلموتس دیگر را به فوتبال ایران بیاوریم؟ در این شرایط بهترین انتخاب خود اسکوچیچ بود و فدراسیون تصمیمی منطقی و عاقلانه برای ادامه کار با وی گرفت.

رضایی تاکید کرد: به منتقدان این تصمیم و آنهایی که دنبال مربی دیگری بودند هم باید گفت وقتی یک مربی با هر سطح دانشی، سالهاست در ایران حضور دارد، فوتبال ایران و ایرانی را می‌شناسد، همه بازیکنان را می‌شناسد و اشراف کامل دارد، با بازیکنان و ملی پوشان ارتباط خوبی دارد و بهترین نتایج را هم گرفته، پس دلیلی بر کنار گذاشتنش نیست.

مدافع پیشین تیم ملی گفت: این کار را در گذشته کشورهای عربی و به خصوص عربستان می‌کردند و آنها در گذشته علاقه زیادی به تغییر سرمربی داشتند که همان‌ها هم امروز به ثبات در تیم ملی شان رسیده‌اند. اگر هم قرار است تغییری صورت گیرد، باید اجازه دهیم تیم ملی به جام جهانی صعود کند و در مدت زمانی که تا شروع مسابقات اصلی است به شکل کارشناسی روی این موضوع بحث شود و بهترین تصمیم گرفته شود.

کارشناس فوتبال تاکید کرد: با همین مربی و با همین نسلی که در تیم ملی حضور دارند و به نظر من یک نسل طلایی هستند، می‌شود اتفاقات خوبی را رقم زد و انشاءالله برای سومین بار متوالی راهی جام جهانی شویم.