در هفته های اخیر و بعد از بازگشت مکس آلگری به یوونتوس ، اخبار و شایعات زیادی در مورد احتمال جدایی رونالدو از این باشگاه بعد از سه فصل منتشر شده است. اما امروز نشریه گاتزتا دلااسپورت در گزارشی مدعی شد ژرژ مندس، مدیر برنامه کریستیانو رونالدو از مدیران یوونتوس خواسته تا قرارداد ستاره پرتغالی را به مدت یک فصل دیگر و تا ژوئن سال 2023 تمدید کنند.

در حال حاضر تنها یک سال در قرارداد رونالدو با بیانکونری باقی مانده و او می خواهد مدت حضور خود در این باشگاه را برای یک فصل دیگر تمدید کند. البته به نظر می رسد مذاکرات رسمی دو طرف هنوز آغاز نشده ، اما یوونتوس در مورد تمایل رونالدو به تمدید قرارداد تا سال 2023 مطلع شده است.

البته مدیران یوونتوس می دانند که مندس در پایان فصل رونالدو را به دو باشگاه متمول پاری سن ژرمن و منچستر یونایتد پیشنهاد داده، اما در حال حاضر هیچ یک از این دو باشگاه علاقه ای به جذب این ستاره 36 ساله و پرتغالی نشان نداده اند. رونالدو در حال حاضر با دریافت 31 میلیون یورو در سال، بالاترین حقوق را در این باشگاه می گیرد و مدیران یوونتوس برای بررسی و این پیشنهاد و تصمیم گیری وقت خواسته اند.فدریکو چروبینی، مدیر ورزشی یوونتوس در اوایل این هفته مدعی شد هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه کریستیانو رونالدو می خواهد در تابستان از این باشگاه جدا شود وجود ندارد.