اردوهای آماده‌سازی تیم ملی والیبال کشورمان برای حضور در رقابت‌های المپیک توکیو 2020 در روز شنبه در محل فدراسیون والیبال آغاز شده است. ولادیمیر آلکنو ، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان از عصر روز گذشته به تمرینات اضافه شد.

وی بلافاصله پس از ورود به تمرینات روی نام فرهاد قائمی، محمدطاهر وادی و بردیا سعادت خط قرمز کشید. همچنین امروز هم امیرحسین اسفندیار از اردوی تیم ملی خارج شد. خط زدن نام بازیکنی همچون فرهاد قائمی که با درخواست محمدرضا داورزنی به تمرینات اضافه شده بود حرف و حدیث‌های زیادی را به همراه داشت.

در همین راستا و برای بررسی عملکرد تیم ملی در لیگ ملت‌ها امروز جلسه کوتاهی بین ولادیمیر آلکنو، محمدرضا داورزنی و امیر خوش‌خبر در محل فدراسیون برگزار شد.

در این جلسه آلکنو گزارش کاملی از شرایط تیم ملی در لیگ ملت‌ها ارائه کرد و داورزنی هم گفت که همچنان به صورت تمام قد از او حمایت می‌کند. ضمن اینکه رئیس فدراسیون درخواست کرد تا اگر کم و کاستی در اردو تیم ملی وجود دارد بلافاصله اعلام شود تا مسئولان برای رفع آن تلاش کنند.

در بخشی دیگر از این جلسه داورزنی درمورد دلایل خط خوردن فرهاد قائمی از آلکنو پرسید و سرمربی تیم ملی توضیح داد که قائمی نمی‌توانست در 8 جلسه به آمادگی حضور در المپیک دست پیدا کند و اگر فشار زیادی به وی وارد شود امکان مصدومیت وجود داشت و به همین دلیل وی را کنار گذاشت.