ابراهیم اسدی  پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص بازی این تیم مقابل فولاد خوزستان اظهار کرد: پرسپولیس با توجه به شرایط آب و هوایی، کار اهواز سختی مقابل فولاد در اهواز دارد. از لحاظ بدنی به بازیکنان پرسپولیس فشار زیادی وارد خواهد شد. پرسپولیس در این بازی چند بازیکن مصدوم دارد، اما خوشبختانه مشکل حسین کنعانی زادگان حل شده است و او می‌تواند در این بازی برای پرسپولیس بازی کند.

او بیان کرد: هر تیمی که مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد با انگیزه بالایی بازی می‌کند. فولاد خوزستان نیز تیمی سرسخت و جنگنده محسوب می‌شود و مطمئنا تلاش می‌کند پرسپولیس را شکست دهد.

او ادامه داد: لیگ برتر فوتبال هفته‌های پایانی خود را پشت سر می‌گذارد.  پرسپولیس نیم نگاهی باید به بازی رقیب اصلی خود یعنی سپاهان داشته باشد، البته سپاهان در هفته‌های آینده چند بازی دشوار دارد. متاسفانه به دلیل همه گیری کرونا در کشورمان هواداران نمی‌توانند در ورزشگاه‌ها حاضر شوند. پرسپولیس به همین دلیل با توجه به تعداد هواداران خود ضرر بیشتری کرده است.

اسدی در خصوص هجمه‌ها در خصوص حمایت مسئولان از پرسپولیس گفت: این صحبت‌ها همیشه در فوتبال کشورمان مطرح بوده و باید تیم‌ها تلاش کنند تا در زمین بازی پرسپولیس را شکست دهند، اما متاسفانه برخی از افراد به دنبال توجیه شکست های خود هستند و این صحبت‌های غلط را مطرح می کنند.