درخصوص عملکرد علیرضا فغانی در نیمه اول دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس در رقابت‌های جام حذفی فوتبال اظهار داشت: ابتدا باید به این نکته اشاره کنم که در نیمه اول کسی به تصمیمات فغانی اعتراض نکرد و این نشان از اعتبار و شخصیت بالایی است که فغانی توانسته در داوری ایران برای خود به دست بیاورد.

وی درخصوص کارت زردی که مرادمند در نیمه اول دریافت کرد، خاطرنشان کرد: بازیکن استقلال بی‌احتیاطی کرد، اما به نظرم فغانی می‌توانست به وی کارت زرد ندهد. جریمه مرادمند کمی سخت‌گیرانه بود، اما فکر می‌کنم فغانی می‌خواست نشان دهد که با کسی در این بازی تعارف ندارد.

کارشناس داوری فوتبال کشورمان درمورد خطای شدید ارسلان مطهری روی بازیکن پرسپولیس، تصریح کرد: ارسلان مطهری باید اخراج می‌شد، چراکه با استوک به کمر بازیکن حریف ضربه زد. کاری که بازیکن استقلال کرد خطای شدید بود، اما فغانی صحنه را ندید و فقط اعلام خطا کرد.

سلیمانی با اشاره به کارت زردی که شهریار مغانلو گرفت، گفت: مهاجم پرسپولیس با دست ضربه‌ای را به صورت و گردن بازیکن استقلال زد و به نوعی بی‌احتیاطی کرد که به نظرم جریمه شخصی برای وی درست بود؛ البته اگر این صحنه را با خطای ارسلان مطهری مقایسه کنیم وی می‌توانست به بازیکن پرسپولیس کارت زرد نشان ندهد.