در حالی که ۳ هفته به پایان لیگ بیستم باقی مانده است بسیاری از تیم‌ها فعالیت‌های نقل و انتقالاتی خود را آغاز کردند و مشغول بستن تیم برای فصل آینده هستند.

به دلیل اینکه این فصل بسیار طولانی شد و با فاصله ای کم تیم‌ها باید آماده لیگ بعدی شوند خیلی از باشگاه‌ها به خصوص آن‌هایی که باید در مسابقات آسیایی شرکت کنند از حالا به فکر بستن تیمی قدرتمند هستند. در این بین طی هفته‌های گذشته اتفاقی جالب رخ داد که ماجرای آن را در ادامه می‌خوانید.

یکی از بازیکنان سابق پرسپولیس که چند فصل قبل در این تیم حضور داشت طی تماس با اطرافیان یحیی گل محمدی ، برای بازگشت به پرسپولیس  ابراز تمایل می‌کند. این بازیکن که شرایط نسبتا خوبی هم در تیم فعلی اش دارد به اطرافیان سرمربی پرسپولیس اعلام می‌کند دوست دارد در پرسپولیس بازی کند و زندگی در شهرستان برایش سخت است.

یحیی هم بعد از شنیدن این صحبت‌ها مخالفت خود را با بازگشت این بازیکن به پرسپولیس اعلام می‌کند. دلیل یحیی هم به مسائل فنی مربوط می‌شد  و سرمربی سرخ پوشان می‌گوید این بازیکن کیفیت خوبی دارد ولی به درد مدل بازی تیم من نمی‌خورد. ضمن اینکه فعلا تمام تمرکز من روی بازی‌های باقی مانده پرسپولیس و قهرمانی در لیگ برتر است و نمی‌خواهم با فکر کردن به این مسائل ذهنم را الان درگیر نقل و انتقالات کنم.