به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس ، ملیپوشان والیبال که ساعت ۳۵ :۱۲ دقیقه ظهر شنبه برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک از فرودگاه امام خمینی (ره) را شروع کردند، ساعت ۳۰ :۱۵ ظهر دیروز وارد فرودگاه توکیو شدند. والیبالیستها البته چند ساعتی را در دوحه توقف داشتند و تمرین سبکی را هم در پایتخت قطر انجام دادند. از آنجا هم بامداد یکشنبه مستقیم به توکیو پرواز کردند. هواپیمای قطری تیم ملی والیبال بعداز ۱۲ ساعت پرواز در فرودگاه توکیو به زمین نشست تا ملیپوشان ایران اولین تیم از جمع ۷ تیم دیگر شرکت کننده در رقابتهای انتخابی المپیک باشند که وارد هتل کیوپلازا میشوند.

اولین کار والیبالیست‌ها بعداز ورود به هتل صرف شام و بعد استراحت بود.* بعداز ظهر امروز، نخستین تمرین در توکیو

تیم ملی والیبال ایران بعداز ظهر امروز، ۸ خردادماه اولین تمرین را در توکیو انجام می‌دهد.

این تیم که شب گذشته را طبق دستور خولیو ولاسکو بعداز شام استراحت کرد امروز نخستین جلسه تمرینی خود را در توکیو برگزار خواهد کرد. ملی‌پوشان صبح امروز هم استراحت می‌کنند تا بعداز ظهر اولین تمرین را ساعت ۱۷ به وقت توکیو انجام دهند.* استقبال ژاپنی‌ها از کاروان ایران با گرفتن عکس یادگاری و امضا

ایرانی‌ها که زودتر از سایر رقبا به توکیو آمده‌اند، خیلی زود هم با استقبال ژاپنی‌ها روبرو شدند.

تیم ملی والیبال دیشب به هتل اقامت تیم‌های شرکت کننده در مسابقات انتخابی المپیک رسیده است. بعضی از ژاپنی‌های حاضر در هتل کیوپلازا از ایرانی‌ها امضا می‌گرفتند و نکته جالب اینکه یکی از انها با در دست داشتن کتابچه معرفی تیم‌های حاضر در این دوره جلوی بازیکنان ایرانی را می‌گرفت و با نشان دادن عکسشان از آنها امضا می‌گرفت، البته بعضی‌ها هم به گرفتن عکس با بازیکنان ایرانی اکتفا می‌کردند.