به گزارش افکارنیوز به نقل از ايسنا، كميته استيناف فدراسيون فوتبال عصر امروز (دوشنبه) جلسهاي را به منظور رسيدگي به شكايت مربي، بازيكن و سرپرست تيمهاي ليگ برتر فوتسال كه به دلايل مختلف درخصوص پرونده تباني جريمه شده بودند تشكيل داد.

صالحی رییس کمیته استیناف در این باره به خبرنگار ایسنا گفت: در جلسه امروز پرونده قرائت شد و همکاران بررسی‌های لازم را انجام دادند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بررسی این پرونده در یک جلسه امکان‌پذیر نیست، مقرر شد جلسه‌ی دیگری را برای بررسی بیشتر موضوع برگزار کنیم.

وی همچنین درخصوص زمان برگزاری این جلسه نیز بیان کرد: با توجه به اینکه جلسه‌های کمیته استیناف دوشنبه ها برگزار می‌شود و دوشنبه هفته بعد نیز تعطیل است این جلسه به احتمال فراوان در یکی از روزهای سه‌شنبه یا چهارشنبه هفته آینده مطرح می‌شود. ضمن اینکه در زمانی که وجود دارد، تحقیقات لازم را انجام خواهیم داد.

به گزار ش ايسنا، به دنبال قهرماني تيم فوتسال گيتيپسند اصفهان در ليگ برتر فوتسال كه با پيروزي ۱۱ بر ۲ برابر پرسپوليس به دست آمده بود، شائبههاي تباني در مورد اين بازي مطرح شد اما كميته انضباطي رايي مبني بر كمكاري بازيكنان پرسپوليس صادر و انجام تباني را در اين بازي رد كرد.