به گزارش افکارنیوز، ورزش 3به نقل از سايت رسمي باشگاه بارسلونا، ۲ تيم فوتسال به سرمربيگري پپ گوارديولا و تيتو ويانووا در ديداري خيرخواهانه براي مبارزه با فقر با يکديگر ديدار کردند.


مسابقه میان تیم گواردیولا و تیم ویانووا برای جمع‌آوری بودجه به منظور مبارزه با فقر انجام شد. این پول به سازمان حمایت از خانواده‌های در معرض فقر اختصاص یافت. باشگاه بارسلونا تاکنون ۲۰۰ هزار دلار به این منظور جمع‌آوری کرده است.


در این دیدار خیرخواهانه که از شبکه ۳ اسپانیا و رادیو کاتالان پخش می‌شد، همه به میدان رفتند. جشن همبستگی و برادری با حضور ۱۴ هزار تماشاگر برگزار شد. در این مسابقه بازیکنان آزولگرانا برای ایجاد نمایشی دیدنی تلاش کردند.


حتی بازیکنان مصدوم هم این بازی را از دست ندادند. آنها نیز از روی سکو این بازی را تماشا می‌کردند. ساندرو روسل نیز به عنوان میهمان ویژه در این مراسم حاضر بود. مسی، ماسکرانو، الکسیس، کیتا و آفلای که در تمرین تیم ملی خود حاضر بودند، تنها غایبان این دیدار بودند.


پپ گواردیولا و تیتو ویانووا بازیکنان تیم B بارسا را نیز به این مسابقه دعوت کردند. دوس سانتوس، ایلی اسپینوسا، مونتویا، تیو، بارترا، مونیسا، رودری، ماسیپ و گوستاوو در این دیدار به میدان رفتند.


ماسیپ، سرخیو بوسکتس، آدریانو، اینیستا و تیو نفرات اصلی تیم گواردیولا را تشکیل می‌دادند و دوس سانتوس، مونیسا و گوستاوو نیز روی نیمکت این تیم بودند.


پينتو، مونتويا، پيکه، ژاوي و پدرو ترکيب اصلي تيم ويانووا را تشکيل ميدادند و بارترا، اپينوسا و رودري روي نيمکت اين تيم بودند.