تیم سایپا ی تهران بعد از صعود به لیگ دسته اول در نظر دارد حضوری مقتدرانه در این رقابت ها داشته باشد و دوباره به لیگ برتر برگردد.

نارنجی‌پوشان فوتبال ایران اگرچه با شکایت به دادگاه عالی ورزش در انتظار حکم دیدار جنجالی شان با پیکان هستند وآخرین امیدهایشان برای بازگشت به لیگ برتر را جست‌وجو می‌کنند، اما با نظر کارخانه سایپا برای فعالیت در لیگ یک هم برنامه ریزی کرده‌اند.

در اولین اقدام مدیران سایپا چند گزینه را برای سرمربیگری تیم شان در لیگ دسته اول در نظر گرفته‌اند که اصلی ترین محسن عاشوری است. عاشوری بازیثکن اسبق پرسپولیس که سابقه سرمربیگری در تیم های خوشه طلایی ساوه، بادران تهران، خیبر خرم‌آباد و... را در کارنامه دارد، گزینه نزدیک به نارنجی‌پوشان است.

چه کسی سرمربی سایپا می شود؟

عاشوری سال گذشته در شرایطی که با بادران تهران نتایج خوبی گرفت و این تیم را در یک قدمی صعود به لیگ برتر قرار داد ناگهان از سوی مدیران باشگاه برکنار شد و به خیبر رفت. در حالی که به نظر می‌رسید این مربی با خیبر برای فصل آینده نیز ادامه بدهد اما حالا شنیده هایی درباره اختلافش با مسئولان باشگاه وجود دارد. به همین خاطر به نظر می‌رسد شرایط برای رفتن عاشوری به سایپا چندان هم ناهموار نیست.