تیم فوتبال استقلال در شرایطی عازم امارات شد که رشید مظاهری ، حسین مرادمند و محمد دانشگر در این سفر آبی پوشان را همراهی نکردند. این 3 بازیکن به دلیل بدقولی باشگاه در پرداخت مطالبات خود با آبی پوشان راهی امارات نشدند.

در شرایطی که شایعه شده برخی از این بازیکن مشکل خروج دارند اما آنها امروز به مظلومی در محل تمرین اعلام کردند نزدیک به 40 درصد از فصل گذشته طلب دارند و به همین دلیل با تیم راهی امارات نخواهند شد. حتی سرمربی تیم استقلال هم در جریان گلایه بازیکنان به پرویز مظلومی حضور داشت و صحبت های آنها را شنید.

از سوی دیگر بهزاد غلامپور به دلیل مشکل روادید در این سفر آبی پوشان را همراهی نکرد و با وجود حضور در فرودگاه با اعضای تیم راهی دبی نشد. وی طی روزهای آینده به اعضای تیم ملحق می شود. در این بین تعدادی از بازیکنان استقلال با مشکل خروج مواجه بودند که سرمربی این تیم در تماس با چند مقام مسئول مجوز خروج آنها را دریافت کرد.

پرویز مظلومی عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در سفر به امارات حضور دارد. این اتفاق در شرایطی رخ داده که خبری از احمد مددی در باشگاه استقلال نیست و عملا مقام مسئولی در این باشگاه حضور ندارد و مشخص نیست چه کسی مطالبات بازیکنان و مشکلات مالی اعضای این تیم را پیگیری می کند.

تیم فوتبال استقلال برای برپایی اردوی آماده سازی راهی امارات شده و روز 22 شهرویرماه به مصاف الهلال عربستان می رود.

سفر عجیب عضو هیات مدیره به دبی