سعید دقیقی مهاجم سابق تیم ملی فوتبال و پیکان که روز گذشته به عنوان مشاور اجرایی و مدیر تیم فوتبال پیکان انتخاب شده بود، امروز به اعضای این تیم معرفی شد.

در حاشیه تمرین عصر دوشنبه پیکان، اکبر محمدی مدیرعامل به همراه جمعی از مدیران باشگاه حضور یافتند تا سعید دقیقی را به عنوان مدیر تیم فوتبال معرفی کنند.

برگزاری معارفه مدیر جدید تیم فوتبال پیکان

مدیرعامل باشگاه پیکان در این مراسم کوتاه گفت: سعید دقیقی با توجه به سوابق درخشانی که در حوزه بازیگری فوتبال و مدیریت برجای گذاشته، نیاز به معرفی ندارد اما به هر حال امروز ایشان را به صورت رسمی به عنوان مدیر جدید تیم فوتبال پیکان معرفی می‌کنیم.  

وی افزود: جا دارد از زحمات و تلاش‌های علی اصغر مدیرروستا در فصل گذشته تشکر کنیم و برای ایشان در ادامه مسیر حرفه‌ای خود آرزوی موفقیت داریم. خوشبختانه کادر فنی و پشتیبانی پیکان امروز بسیار باتجربه است و البته وزن نیمکت تیم فوتبال ما در لیگ بیست و یکم با حضور سعید دقیقی بالاتر هم می‌رود. امیدوارم با کمک یکدیگر بتوانیم فصل خوبی را پشت سر بگذاریم و در راستای برنامه سه ساله ای که تدوین کرده‌ایم، بتوانیم در دومین فصل حضور هم با کسب نتایج مطلوب باعث ارتقای برند پیکان شویم.

همچنین سعید دقیقی نیز ثانیه هایی در جمع کادرفنی و پشتیبانی و بازیکنان به صحبت پرداخت. مدیر تیم فوتبال پیکان ضمن ابراز خرسندی از حضور در این مجموعه و  تشکر از اعتماد مدیریت باشگاه عنوان کرد: امروز در باشگاه پیکان کادر مدیریتی و فنی قدرتمند و  بادانشی حضور دارند و باعث افتخارم است که در این جمع هستم. من به عنوان برادر کوچکتر کادرفنی و برادر بزرگتر بازیکنان از این پس در خدمت شما هستم و هر تلاشی برای موفقیت مجموعه از دستم بربیاید، دریغ نخواهم کرد. امیدوارم فصل خوبی را در کنار هم سپری کنیم و روزهای پر از افتخارآفرینی در انتظارمان باشد.

گفتنی است؛ سعید دقیقی بعد از انجام مراسم معارفه اش از امروز رسما به عنوان مدیر جدید تیم فوتبال پیکان کارش را شروع کرد.