تیم ملی ایران شب گذشته در یک بازی دیدنی و برتر، با نتیجه ۳ بر صفر از سد عراق گذشت. ایمن حسین و صفا هادی دو بازیکن عراقی پس از پایان این بازی بابت این شکست سنگین از مردم کشورشان عذرخواهی کردند.

ایمن حسین در پایان بازی شب گذشته گفت: پس از آنکه در بازی قبلی خود مقابل کره جنوبی به نتیجه خوبی دست یافتیم، در دیدار امروز خوب ظاهر نشدیم. پس از یک اشتباه و دریافت گل از ایران در همان شروع بازی، نیمه اول متوسطی را طی کردیم اما توانستیم به شرایط مسابقه برگردیم. در نیمه دوم ما چندین بار سعی کردیم به گل برسیم اما نشد. تیم ایران با زدن دو گل روی دو ضدحمله ما را غافلگیر کرد.

وی ادامه داد: ما مسابقات زیادی در آینده پیش رو داریم و سعی می کنیم اشتباهاتمان را جبران کنیم تا این شکست سنگین را جبران کرده و به شرایط مسابقات برگردیم. ما از عموم مردم عراق بابت این شکست عذرخواهی می کنیم و به دنبال جبران آن هستیم.

صفا هادی هافبک عراقی ها نیز در پایان این بازی گفت: در ابتدا از هواداران وفادارمان برای این باخت عذرخواهی می کنیم. بله، یک باخت سنگین بود. ما بازیکنان فقط مسئولیت آن را بر عهده داریم، کادر مربیگری تاکتیک های مناسب و برنامه خوبی را در نظر گرفته بودند، اما ما به عنوان بازیکن نتوانستیم آنچه را که در این بازی از ما خواسته شده بود، به اجرا درآوریم. همه مسئول این شکست هستند و نباید تقصیرها بر گردن خط دفاعی انداخت.

بازیکن عراقی عذرخواهی کرد


او ادامه داد: ما باخت را توجیه نمی کنیم و همه آن را قبول می کنند. ایران روی دو اشتباه ما، دو گل به ثمر رساند و از هواداران عذرخواهی می کنیم. ما ۸ بازی داریم و باید خودمان را پیدا کنیم و باید اشتباهات را برطرف کنیم. تمام تیم مسئولیت اشتباهات و باخت ها را بر عهده دارد، اما ما امید خود را برای صعود از دست نداده ایم.