فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال  درباره دیدار تیمش مقابل  الهلال عربستان  گفت: خیلی خوشحالم که در باشگاه الوصل هستم. خاطرات خوبی با این باشگاه دارم و از همه مهم‌تر این که با انسان‌های بسیار خوبی همچون مدیر این باشگاه کار کرده ام. در هفته‌ای که در باشگاه الوصل بودیم، همه امکانات در اختیار ما بود و همکاری خوبی با ما شد.

او ادامه داد: خیلی خوب می‌دانیم بازی سختی داریم و از نظر ما تیم الهلال بهترین تیم عربستانی است. ما سعی کردیم روی تمام نقاط قوت و ضعف این تیم کار کنیم و امیدوارم فردا بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

فرهاد مجیدی بیان کرد: باید رو راست این نکته را بگویم که با مشکلات و کارشکنی‌های زیادی به این بازی رسیدیم، اما خیلی قاطعانه به هواداران استقلال این پیغام را می‌دهم که مطمئن باشند بازیکنان این تیم با تمام وجودشان برای تیم و هواداران استقلال بازی خواهند کرد.

قول فرهاد مجیدی برای بازی استقلال و الهلال عربستان

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: من و بازیکنانم تصمیم گرفته ایم به مشکلات فکر نکنیم و تمام تمرکزمان روی بازی فردا باشد. سوال‌های زیادی در ذهن ما می‌ماند که بدون جواب هستند. در دوره مقدماتی بازی‌ها در عربستان برگزار شد و ما در گروه بسیار سختی بودیم.

او افزود: من در همان جا از فدراسیون فوتبال عربستان تشکر کردم. بازی‌ها به بهترین شکل ممکن انجام شدند و ما با زحمت بازیکنان به عنوان تیم اول صعود کردیم. الان حق ما این نیست که در خانه خود بازی کنیم؟ چرا در ایران بازی نمی‌کنیم؟ من جواب این سوال را نمی‌دانم. ۱۰ روز قبل تیم ملی سوریه در ایران بازی کرده است. چه تفاوتی میان بازیکنان سوریه و الهلال است؟

مجیدی گفت: ما دبی را انتخاب کردیم؛ زیرا هواداران ایرانی زیادی حضور دارند، اما بازی باز هم بدون تماشاگر شد و اگر فردا برنده باشیم، مرحله بعدی مسابقات باز هم در عربستان است. دلیل این موضوع را نمی‌دانم.