حسین عبدالغنی اسطوره باشگاه النصر عربستان و مدیر اجرایی این تیم پیش از بازی بازی با  تراکتور  در مصاحبه با برنامه «ملعب SBC»، اظهار داشت: هر تیم بزرگی به دنبال قهرمانی است و ما هم هیچ بهانه‌ای نداریم. ما آماده دیدار مقابل تراکتور و ان‌شاءالله صعود به جمع هشت تیم پایانی هستیم.

وی با اشاره به شرایط دو تیم در این مسابقه خاطرنشان کرد: شرایط هر چه که باشد، هرچه حریف یا ما داریم، بازیکنان غایب و مسائل دیگر، در نهایت یک بازی فوتبال ۹۰ دقیقه‌ای خواهد بود که مهم‌ترین نکته، پیروزی در این مسابقه و صعود به مرحله بعد است. این کاری است که با تمام توان خواهیم کرد.

حسین عبدالغنی اسطوره النصر عربستان برای تراکتور خط و نشان کشید

مدیر اجرایی باشگاه النصر با اشاره به غیبت ستاره مراکشی این تیم گفت: عبدالرزاق حمدالله یکی از ستاره‌های بزرگ و گلزنی ماهر است و همه می‌دانند که داشتن چنین گلزنی در شرایط فعلی بسیار دشوار است. غیبت حمدالله مقابل تراکتور تأثیرگذار خواهد بود، اما مطمئنم سایر بازیکنان تمام تلاش خود را خواهند کرد.

عبدالغنی درخصوص شرایط سایر بازیکنان النصر تصریح کرد: تالیسکا به‌صورت کامل آماده بازی است و ما به همه بازیکنان تیم اطمینان داریم. ما همه تورنمنت‌ها را زیر نظر داریم و در این دیدار سخت شاید شاهد تولد یک ستاره باشیم.