محمد مومنی درباره شکست ۲ بر صفر تیم استقلال مقابل الهلال عربستان در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، اظهار داشت: استقلال تغییرات زیادی در گذشته داشته است و شاید اگر تیم قبلی حفظ می‌شد اشتباهات شب گذشته رقم نمی‌خورد. بازیکنان جدید نتوانستند کارایی لازم را نداشتند و تنها امیرحسن حسین‌زاده نمایش خوبی داشت. برخی خرید‌های استقلال خوب نبودند.

وی افزود: الهلال بازیکنان خوبی در ترکیب تیمش داشت و دیدیم که چطور بازی کردند، اما استقلال می‌توانست به این تیم گل بزند. موقعیت‌های خوبی داشتیم و اگر از فرصت‌ها استفاده می‌کردیم شاید شرایط طور دیگری پیش می‌رفت. بازی با الهلال تمام شد و می‌دانیم هواداران ناراحت هستند، اما تا شروع لیگ زمان خوبی باقی مانده است و باید به فرهاد مجیدی فرصت بیشتری داد. گابریله پین هم به کادر فنی اضافه شده است و تقویت شده اند.

 استقلال بر اساس نظر فرهاد مجیدی بسته شده و باید پاسخگو باشد

پیشکسوت تیم استقلال خاطرنشان کرد: استقلال بر اساس نظر فرهاد مجیدی سرمربی بسته شده است و او باید پاسخگوی نتایج تیمش باشد، اما شاید بازی با الهلال فرصت خوبی برای شروع لیگ برتر باشد. او باید نقاط ضعف تیمش را برطرف کند تا استقلال برای فصل جدید شرایط بهتری داشته باشد.