محمدرضا ساکت مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان امروزدر مراسم معارفه کادرفنی و بازیکنان تیم فوتبال سپاهان ضمن ابراز خوشحالی از حضور تعدادی از هواداران سپاهان در ورزشگاه نقش جهان گفت: ورزشگاه نقش جهان با پتانسیل خوب خود بازی‌های ملی و بین المللی را میزبانی خواهد کرد.

وی در خصوص اهداف فولاد مبارکه در سال ورزشی آینده تصریح کرد: این اهداف از توجه به ورزش در اصل توجه به مسئولیت‌های اجتماعی پاسخگویی به مطالبات مردمی است که در اصفهان، ایران و شاید خارج از ایران هستند.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان ادامه داد: تلاش داریم برای پر کردن اوقات فراغت، مبارزه با تهاجم فرهنگی، ارتباط مؤثر با رسانه‌ها شناسایی و ارتقاء استعدادها و در نهایت کمک به تیم‌های ملی تلاش کنیم.

نظر جالب ساکت درباره باشگاه سپاهان

وی با اشاره به گستردگی فعالیت باشگاه سپاهان اظهار کرد: در سال ورزشی گذشته باشگاه سپاهان ۴۸ بازیکن ملی پوش آقا، ۶۷ ملی پوش بانو تحویل تیم‌های ملی در رشته‌های مختلف تقدیم تیم‌های ملی کرد. مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان با اشاره به حضور سه تا چهار بازیکن تیم فوتبال سپاهان در تیم ملی بزرگسالان به صورت متناوب اضافه کرد: همچنین در این سال ۱۱ بازیکن در رده‌های نوجوانان، جوانان و امید از باشگاه سپاهان به تیم‌های ملی فوتبال رسیده‌اند.

ساکت در خصوص حضور ورزشکاران سپاهان در تیم‌های ملی ادامه داد: این موضوع رسالتی بود که فولاد مبارکه برای تلاش در حوزه ورزش داشت و در راستای آن تلاش اساسی کرد و ورزشگاه نقش جهان نمادی از حرکت و تلاش این مجموعه بود.

وی تاکید کرد: خوشبختانه باشگاه فولاد مبارکه با حمایت هواداران و تلاش خستگی ناپذیر تیم‌های ورزشی برای سپاهان افتخار کسب کنند.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اضافه کرد: در سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱، ۹۳ تیم ورزشی در ۲۳ رشته ورزشی با حضور دو هزار و ۴۰۴ کادر فنی و ورزشکار رسالت بزرگ خود را نه به عنوان یک تیم فوتبال بلکه به عنوان فراگیرترین باشگاه ورزشی در بخش آقایان و خانم‌ها فعالیت می‌کند.

وی با اشاره به نگاه کادرفنی تیم فوتبال سپاهان به استعدادهای این باشگاه ادامه داد: امسال با هجومی از استعداد رشته‌های مختلف به باشگاه سپاهان روبرو بودیم از آنجا که کادر فنی، باشگاه سپاهان و کارخانه فولاد مبارکه نگاه تیزبینشان به این بود که استعدادهایی که سال‌های گذشته در سپاهان پرورش یافته‌اند را میدان بدهند.

ساکت با بیان اینکه روز یکشنبه بازی دوستانه‌ای میان تیم بزرگسالان و امید باشگاه سپاهان برگزار می‌شود، ادامه داد: این مسابقه به این منظور است که استعدادهای جدیدی را شناسایی کنیم.