صادق محرمی جزو آن دسته از بازیکنان پرسپولیس بود که هواداران نیز به خاطر آرامش این بازیکن و کیفیت فنی و اخلاقی همواره او را دوست داشتند اما این بازیکن به دلیل برخی مشکلات مجبور شد از پرسپولیس جدا شود.

گفته می شود صادق محرمی در لیست خریدهای پرسپولیس قراردارد و به زودی باید این بازیکن را دوباره در لباس پرسپولیس ببینیم.

بسیاری خبر بازگشت صادق محرمی به پرسپولیس را شایعه خوانده اند اما پرسپولیس در دو فصل اخیر در سمت راست دفاعی خود آنچنان که باید نتوانسته بازیکن مد نظر را در اختیار داشته باشد و ضعف پرسپولیس در این بخش مشهود است.

بازگشت صادق محرمی به پرسپولیس؟

صادق محرمی بازیکنی که در دفاع راست بازی می کند پس از جدایی از سرخپوشان با قراردادی 5 ساله به دیناموزاگرب کرواسی رفت اما نتوانست درخخشی که در پرسپولیس دارد را به دست آورد.

صادق محرمی برای اینکه بتواند در تیم ملی جایگاه خود را حفظ و در جام جهانی به میدان رود باید در تیمی توپ بزند که فرصت بازی بیشتری داشته باشد.

اگر چه اسکوچیچ اعتقاد ویژه‌ای به محرمی دارد و تحت هر شرایطی از او در ترکیب ثابت تیمش استفاده کرده اما قطعا دور شدن این مسابقه از شرایط بازی، اتفاق خوبی برای اسکوچیچ نخواهد بود و او امیدوار است شرایط در ادامه فصل طوری پیش رود که محرمی شرایط حضور در ترکیب اصلی دینامو را بدست آورد در غیر اینصورت این احتمال وجود دارد که در سال منتهی به جام جهانی، محرمی مجبور به جدایی از دینامو و حضور در تیمی شود که می‌تواند یکی از نفرات فیکسش باشد و حالا باید دید در ادامه چه اتفاقی برای مدافع راست تیم ملی رخ خواهد داد.