کاظم محمودی پس از قرعه کشی لیگ برتر فوتبال در فصل بیست و یکم گفت: به نظرم قرعه کشی خوبی بود و امیدوارم تراکتور بتواند بازی‌ها را با موفقیت آغاز کند. تراکتور به نظرم شایستگی قهرمانی در این سال‌ها را داشته و ما امیدوار هستیم این تیم بتواند انتظارات را در این فصل برآورده کند.

مدیر باشگاه تراکتور ادامه داد:‌ مشکلاتی در تیم وجود داشت که اکنون سعی داریم آنها را برطرف کنیم. امیدوارم با بازگشت طرفداران به ورزشگاه‌ها این مشکلات برای ما کمتر شود.

شرایط خوب تراکتور از زبان مدیر این تیم

محمودی تاکید کرد: فیروز کریمی یکی از بهترین مربیان حال حاضر لیگ برتر فوتبال ایران است. او در آسیا و لیگ کشورمان موفق شده به مقام قهرمانی دست پیدا کند. باشگاه تا آنجا که بتواند نفرات مدنظر کریمی را در اختیار او قرار خواهد داد و فکر نمی‌کنم او از وضعیت تیم ناراضی باشند.

مدیر باشگاه تراکتور گفت: تغیرات در تیم زیاد بوده، تیم جوان شده و ما امیدوار هستیم این بازیکنان جوان خودشان را نشان دهند. بازیکنان با تجربه نیز در تیم حضور دارند و امیدواریم با این ترکیب بازیکنان جوان و باتجربه اتفاقات خوبی رقم بزنیم. 

وی در خصوص اینکه تراکتور مشکلات مالکیت آیا دارد یا خیر تصریح کرد: مشکلات به پایان رسیده و تیم با زنوزی ادامه خواهد داد. امیدوارم این مشکلات با حمایت طرفداران به پایان برسد. تیم‌های پرطرفدار بدون طرفدار هیچ هویتی ندارند و ما نیز به حمایت‌ آنها نیاز داریم. امیدواریم تیم خوبی را روانه مسابقات کنیم.

کاظم محمودی ادامه داد: امیدوارم به زودی پنجره نقل و انتقالات تیم باز شود و ما هم بتوانیم از بازیکنان تازه وارد خود استفاده کنیم. به امید خدا قصد داریم ثبات به تیم اضافه شود. البته این موضوع با حمایت طرفداران و مسئولین اجرایی خواهد شد. آقای زنوزی خودشان بسیار علاقه مند به تیم هستند و سعی دارند شرایط ثبات را به تیم تزریق کنند. مطمئن باشید امسال، سال خوبی برای تراکتور خواهد بود.  تیم جوان باید حمایت شود و باید به آن زمان داده شود تا بتواند نقاط ضعف و قدرت خود را پیدا کند.