پائولو بنتو به دنبال پیروزی ۲ بر یک تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی برابر سوریه در دور سوم دیدارهای گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا گفت: این یک پیروزی عادلانه‌ بود، اما باید با اختلاف بیشتری به دست می‌آمد. خوشحالم، اما به خاطر اینکه نتوانستیم گل‌های بیشتری بزنیم، کمی ناامید شدم.

سرمربی تیم ملی فوتبال کره‌جنوبی افزود: در نیمه نخست بازی برابر سوریه عملکرد خوبی داشتیم و می‌توانستیم سرنوشت بازی را تعیین کنیم. در نیمه دوم نتوانستیم همانند نیمه نخست کارمان را خوب انجام دهیم. دو فرصت گلزنی داشتیم که استفاده کردیم. کنترل خوبی روی بازی داشتیم، اما باید تاثیرگذارتر باشیم تا زودتر از دقایق پایانی به نتیجه دلخواه خود برسیم.

نظر سرمربی پرتغالی تیم ملی کره‌جنوبی درباره بازی با ایران

بنتو درباره بازی بعدی کره‌جنوبی برابر ایران اظهار داشت: تمامی بازی‌ها مهم هستند. ایران تیم خوبی است. بازیکنان خوب زیادی هم دارند و از نظر جسمانی قدرتمند هستند. بازیکنان توانمند و باتجربه‌ای در ترکیب این تیم دیده می‌شود. بازی با ایران برای ما یک چالش خواهد بود. مهمترین موضوع در شرایط کنونی کمک به بازیکنان کره‌جنوبی برای بازیابی خود است. در همین زمان تاکتیک‌های بازی بعدی را تعیین می‌کنیم. این یک بازی دشوار هم برای ما و هم برای ایران خواهد بود.