سیدمجید صدری درباره تمدید قرارداد پرسپولیس با یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: قطعی شدن ادامه همکاری با وی را باید یک اتفاق تاریخی قلمداد کرد. شک ندارم که هواداران از این موضوع خوشحالند. پیام‌های بسیاری دریافت کردم که آنها هم نسبت به ادامه فعالیت گل‌‎محمدی در پرسپولیس ابراز خوشنودی کردند.  

وی افزود: گل‌محمدی از میانه‌های فصل نوزدهم به پرسپولیس آمد و با اینکه در آن زمان، باشگاه با چالش‌های فراوانی دست و پنجه نرم می‌کرد اما توانست قهرمانی مهمی را کسب کند. در آن سال، پرسپولیس با اختلاف امتیاز قابل توجهی به قهرمانی رسید. چند ماه بعد از آن، گل‌محمدی توانست تیمش را به فینال لیگ قهرمانان آسیا برساند و در فصل بیست‌ویکم که ما هم در کنار باشگاه بودیم، قهرمانی دیگری حاصل شد. این کارنامه متعلق به بهترین مربی ایران است که ارزش تمدید قرارداد برای سال‌های آینده را دارد. 

اظهارات صدری درباره آخرین وضعیت پرسپولیس

سرپرست پرسپولیس ادامه داد: برنامه‌ریزی من به شکلی است تا بتوانم رضایت هواداران را جلب کنم. البته این روزها کارهای زیادی داریم و مشکلاتی هم در میان است اما معتقدم باید در کنار تمام این فشارها، کاری کنیم تا پرسپولیس با قدرت بیشتری نسبت به گذشته، راهش را ادامه دهد. تمدید قرارداد با گل‌محمدی، یکی از راه‌هایی بود که برای روحیه دادن به تیم، به ذهنم رسید و آن را با برنامه‌ریزی دقیق، عملی کردم. می‌دانم که این اتفاق، خواسته هواداران هم بود. 

صدری در خصوص سوالات متعددی که بابت این تمدید قرارداد در ذهن مردم شکل گرفته، اضافه کرد: فصل قبل که جعفر سمیعی با گل‌محمدی تمدید کرد، برای دو فصل او را در کنار خود داشتیم. به معنای دیگر، قرارداد گل‌محمدی در فصل بیستم که پشت سر گذاشتیم و فصل بیست و یکم که پیش‌رو داریم، توسط سمیعی امضا شده بود و من هم دو فصل دیگر به این قرارداد اضافه کردم. یعنی در سه فصل آینده، گل‌محمدی قرارداد دارد و با افتخار، در خدمتش هستیم. همه چیز کاملا شفاف است و نگذاشتیم موضوعی در ذهن هواداران باقی بماند. 

وی عنوان کرد: امور باشگاه را پیش می‌بریم و در تلاش هستیم تا مشکلات حل شود. در بخش حقوقی تغییراتی داشتیم. از حسین‌پور شرفشاد تقدیر و تجلیل کردم زیرا به خاطر مشغله‌های حرفه‌ای  که داشت، نمی‌توانست برای مدت طولانی کنارمان باشد. به جای حسین‌‍ پور، یعقوبی‌نژاد در کنار باشگاه است و از تجربیات و دانش وی در انجام امور مربوط به مسائل حقوقی استفاده خواهیم کرد.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد: این تغییرات باید باشگاه را به سمت موفقیت و آرامش بیشتری پیش ببرد. دیداری با منوچهر شفقتیان پیشکسوت پرسپولیس داشتم و پای درددلش نشستم. وی شرایط سختی دارد و تلاشم این است که بتوانم در حد بضاعتی که داریم، مشکلاتش را کاهش دهیم. 

صدری در گفت و گو با سایت باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: امور مربوط به سفر عربستان در حال انجام است. با توجه به تیم پرقدرت و باانگیزه‌ای که داریم، امیدواریم یک موفقیت تاریخی دیگر برای باشگاه پرسپولیس رقم بخورد. بازیکنان در بهترین فرم خود هستند و قطعا تمدید قرارداد با گل‌محمدی، روحیه تیم را بالا می‌برد تا انشاءالله بتوانیم کارهای بزرگی انجام دهیم و موفقیت‌های دیگری به هواداران هدیه کنیم. پشتیبانی کاملی از تیم صورت می‌گیرد تا بازیکنان و اعضای تیم با روحیه‌ای خوب به عربستان سفر کنند.