مهدی علی‌نژاد در حاشیه مراسم رونمایی از سردیس ۵ قهرمان ملی ورزش ایران درباره دلیل عدم برگزاری بازی ایران و کره جنوبی بدون تماشاگر گفت: این موضوع را از فدراسیون فوتبال سؤال کنید. آقای کامرانی‌فر توضیح دادند و اختیارات این بازی دست فدراسیون فوتبال بوده است.

وی در خصوص مهدی قایدی و هزینه انتقال او به امارات گفت: مدیریت قبل استقلال و آجرلو باید در مورد این موضوع اظهار نظر کنند من خیلی وارد این موضوع نشدم.

واکنش معاون وزیر ورزش به انتخاب مدیرعامل جدید پرسپولیس

معاون وزیر ورزش در مورد نایب قهرمانی پرسپولیس در آسیا و اینکه پاداش هنوز دریافت نشده است، گفت: در حال تلاش هستیم. از تمام راه‌هایی که می توان کار را انجام داد پیگر هستیم اما هنوز کنفدراسیون‌ فوتبال آسیا همراهی نکرده است. امیدواریم یکی از راه‌ها به نتیجه برسد.در جریان هستید به خاطر شرایط تحریم مشکل داریم نه در این موضوع بلکه خیلی از موارد. پول‌های بیشتر از این و میلیاردها دلار را باید بگیریم ولی به مشکل خوردیم. تلاش می‌کنیم تا مشکل حل شود.

وی در مورد گزینه‌هایی مدیرعاملی پرسپولیس مانند طاهری و کاشانی گفت: در مورد کسی هنوز بحث نشده است، هیچ‌گزینه‌ای نهایی نیست. فعلا آقای صدری کار خود را انجام می‌دهد.