اتحادیه فوتبال آلمان امروز اعلام کرد یک بازیکن تیم ملی آلمان به ویروس کرونا مبتلا شده است و به همراه چهار بازیکن دیگر که با او در تماس نزدیک بوده‌اند، قرنطینه شده‌اند. اتحادیه فوتبال آلمان نامی از بازیکن مدنظر نبرده اما نشریه آلمانی بیلد مدعی شد بازیکن مدنظر که به بیماری کووید-19 مبتلا شده، نیکلاس زوله است. طبق این گزارش؛ مدافع بایرن مونیخ علائمی نداشته و پیش از این واکسیناسیون خود را هم به طور کامل انجام داده است.

بیلد در ادامه هویت چهار بازیکنی که به همراه زوله به قرنطینه رفته‌اند را فاش کرد. طبق ادعای این نشریه آلمانی سرژ گنابری بال راست بایرن مونیخ، جمال موسیالا هافبک نفودی بایرن مونیخ، یاشوا کیمیش هافبک دفاعی بایرن مونیخ و کریم آدیمی مهاجم سالزبورگ بازیکنانی هستند که اردوی تیم ملی را برای قرنطینه خانگی ترک خواهند کرد.

جولان کرونا در تیم ملی فوتبال آلمان

همچنین سایت «گل» خبر داد؛ هانسی فلیک به جای بازیکنان موردنظر از ریدل باکو بال راست ولفسبورگ، ماکسیمیلیان آرنولد هافبک میانی ولفسبورگ و کوین فولند مهاجم موناکو برای حضور در اردوی مانشافت برای دو بازی پیش‌رو دعوت به عمل آورده است. قرار است مابقی اعضای تیم ملی آلمان عصر امروز تمرین خود را طبق برنامه از پیش تعیین‌شده برگزار کنند.

تیم تحت‌هدایت هانسی فلیک پنجشنبه شب باید در دیداری خانگی از مرحله انتخابی جام جهانی 2022 قطر باید به مصاف با لیختن‌اشتاین برود و سپس یکشنبه هفته آینده باید در بازی آخر خود در این چارچوب در خانه ارمنستان به میدان برود.

مانشافت در حال حاضر با 21 امتیاز صدرنشین گروه J مرحله انتخابی جام جهانی 2022 در منطقه اروپاست و پیش از این صعودش به مرحله پایانی این رقابت‌ها قطعی شده است.