به گزارش افکارنیوز به نقل از فارس، در ادامه هفته اول رقابت های مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل در منطقه آسیا و از گروه دوم رقابت ها تیم های اردن و عراق از ساعت ۲۰:۳۰ امشب در ورزشگاه ملی اردن به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.

احمد ابراهیم در دقیقه ۱۴ برای میزبان و نشاط اکرم در دقیقه ۴۳ برای شاگردان زیکو گلزنی کردند.

نکته قابل توجه در این مسابقه درخشش جاسم کرار، هوار محمد و سامال سعید بازیکنان فصل گذشته تیم های استقلال، ذوب آهن و فولاد که هر ۳ به دلیل مسائل انضباطی تا پایان فصل دوام نیاوردند، در ترکیب تیم ملی عراق بود. در پایان این دیدار جاسم کرار به عنوان بهترین بازیکن مسابقه انتخاب شد و یک دستگاه تلفن همراه سامسونگ جایزه گرفت.

در دیگر دیدار این گروه ژاپن در خانه خود عمان را ۳ بر صفر شکست داده بود تا در پایان هفته اول شاگردان زاکه رونی صدرنشین گروه دوم رقابت ها لقب بگیرند. در این گروه استرالیا نیز حضور دارد که این هفته بر اساس برنامه این تیم استراحت کرد.

در ادامه این رقابت ها و در بازی پایانی هفته اول رقابت ها در منطقه آسیا از ساعت ۲۲ تیم های لبنان و قطر از گروه اول رقابت ها در بیروت به مصاف هم رفته اند که این دیدار در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید.