شاید بزرگترین مشکل پرسپولیس ۱۴۰۰ ناتوانی این تیم در ثبت کلین شیت باشد. تیم‌های مختلف راه رسیدن به دروازه پرسپولیس را یافته‌اند و به جز فولاد که از روی نقطه پنالتی به گل رسید، نساجی، آلومینیوم و گل‌گهر با حرکات تمرین شده و در جریان بازی تور دروازه پرسپولیس را لرزاندند.

هر سه گلی که پرسپولیس در سه بازی اخیرش خورده سبب شده سرخ‌ها از حریف عقب بیفتند؛ در بازی نساجی سرخ‌ها کامبک زدند، مقابل آلومینیوم در برگرداندن بازی ناکام بودند و مقابل گل گهر تنها توانستند کار را به تساوی بکشند. این اتفاق سبب شده نتوان گلر یک برای پرسپولیس متصور شد و احتمالا یحیی با توجه به شرایط گلرها در تمرینات از بین رادوشویچ و لک، دروازه‌بانش را برای بازی مقابل مس انتخاب خواهد کرد.

بوژیدار رادوشویچ
رادوشویچ نیز همانند لک نتوانست در بسته نگه داشتن دروازه پرسپولیس موفق باشد اما گلی که دریافت کرد روی یک ضربه ایستگاهی بود و در مجموع عملکرد بدی نداشت. رادو با سه مهار موفق، یک خروج موفق و دقت پاس ۷۷ درصدی در مجموع عملکرد قابل قبولی داشت. در نهایت باید دید انتخاب اول یحیی برای بازی در ترکیب اصلی بازی بعدی کدام دروازه‌بان خواهد بود. فارغ از اینکه کدام یک از آنها انتخاب خواهند شد این فضای رقابتی بین گلرها می‌تواند به پیشرفت آنها کمک کند و طلسم کلین شیت نکردن را در پرسپولیس بشکند.