عماد میرجوان ، بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان درباره اعتراض بازیکنان این تیم و شرکت نکردن در تمرینات اظهار داشت: مبلغی که وزارت نفت به اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان داده، هنوز به حساب باشگاه نفت مسجدسلیمان واریز نشده است. به همین دلیل تصمیم جمعی ما بازیکنان این بود که تمرین نکنیم تا تکلیف مطالباتمان مشخص شود. امسال ما هیچ پولی از باشگاه نگرفته ایم و تمام بازیکنانی که فصل گذشته در تیم بوده اند، مطالباتشان را به صورت کامل دریافت نکرده اند و هنوز از باشگاه طلب دارند. بازیکنانی مانند من که از نیم فصل دوم به تیم نفت مسجد سلیمان اضافه شده اند، ۶۰ یا ۷۰ درصد از مبلغ قراردادشان را دریافت نکرده اند.  

میرجوان در ادامه گفت: باید ببینیم در روز‌های آینده چه اتفاقی رخ می‌دهد. امیدوارم مشکلات برطرف شوند تا ما بتوانیم تمرینات را ادامه دهیم و برابر آلومینیوم بازی کنیم.  

امسال یک ریال دریافتی هم نداشته ایم

بازیکن تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در واکنش به این که تیم‌های نفتی هر سال درگیر مشکلات مالی هستند گفت: اسم باشگاه‌های نفتی نشان می‌دهد که به کدام نهاد وابسته هستند. فکر می‌کنم شرکت نفت باید به این تیم‌ها کمک کند. به هر حال این تیم‌ها نیاز به حمایت مالی دارند و خرج آنچنانی هم ندارند که مانند تیم‌های صنعتی هزینه کنند. قرارداد‌های تیم‌های نفتی مانند تیم‌های صنعتی و پایتخت‌نشین نیست و باید مخارج این تیم‌ها تامین شود. دل مردم مسجدسلیمان و آبادان به همین تیم‌ها خوش و بهانه خوشحالی این مردم، فوتبال است.  

او افزود: اکنون شرایط به گونه‌ای است که به احتمال زیاد هواداران می‌توانند چند وقت دیگر به ورزشگاه بیایند و همین ورزش، مردم خوزستان را خوشحال می‌کند. امیدوارم مسئولان به فکر این تیم‌ها باشند.