فرهاد مجیدی وقتی کاپیتان استقلال بود و زیر نظر پرویز مظلومی فوتبال بازی می‌کرد، در مصاحبه‌ای پرده از آرزوی بزرگ خود در دوران مربیگری برداشت.

فرهاد مجیدی در آن مصاحبه تاکید کرد دوست دارد سالها بعد سرمربی استقلال شود و با این تیم به قهرمانی آسیا برسد. بزرگترین آرزوی فرهاد مجیدی در لباس مربیگری این است که روزی تیم محبوبش را قهرمان آسیا کرده و ستاره سوم را روی پیراهن استقلال حک کند.

فرهاد مجیدی در همین راستا تلاش می‌کند و امیدوار است این اتفاق بزرگ برای خودش و باشگاه استقلال طی سال های آینده رخ دهد. استقلال امسال هم نماینده ایران است اما کار بسیار سختی برای قهرمان شدن در آسیا دارد.

قهرمانی در آسیا علاوه بر بازیکنان خوب ،امکانات زیادی هم می‌خواهد و واقعیت آن است که امکانات تیم های ایرانی از رقبای آسیایی به مراتب کمتر است اما به هر حال مجیدی تلاش می‌کند تا روزی آرزوی بزرگ خودش و هواداران استقلال را برآورده کند.

آرزوی بزرگ فرهاد مجیدی فاش شد

بیوگرافی فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی فوتبالیست مطرح ایرانی متولد ۱۳ خرداد ۱۳۵۵ در تهران است. فرهاد مجیدی تاکنون بیش از چهل بازی در تیم ملی ایران را در کارنامه ی خود دارد، جزو لژیونرهای تیم استقلال به حساب می آمد و با بازی در تیم راپید وین و هم چنین لیگ های عربی حاشیه خلیج فارس توانست به موفقیت های فراوانی دست پیدا کند.

در این بین قهرمانی او به همراه تیم العین امارات در لیگ قهرمانان آسیا را می توان مهم ترین عنوان کارنامه ی کاری مجیدی نام برد. فرهاد مجیدی با ۹۳ گلی که برای استقلال به ثمر رسانده است دومین گلزن برتر تاریخ این باشگاه به شمار می‌رود و همچنین وی در نظرسنجی سایت فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال (IFFHS) به عنوان محبوب ترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۱ انتخاب شد.

خانواده فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی در یک خانواده اصیل با وضعیت مالی و اجتماعی خوب متولد شد. پدر او کارمند ارتش بود. او دو خواهر و یک برادر کوچک‌تر به نام فرزاد دارد.

فرزاد مجیدی نیز از بازیکنان فوتبال کشور است که در تیم‌های استقلال و نساجی مازندران سابقه بازی دارد. مادرش به طور کلی مخالف حضور او در میادین فوتبال بود اما پدرش از همه نظر یار و پشتیبان او بود. 

ازدواج و طلاق  فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی دو بار ازدواج کرده که یکی از آن ها ناموفق بوده است.

همسر فرهاد مجیدی

در حال حاضر فرناز مومنی همسر فرهاد مجیدی می باشد و دو فرزند به نام های تیام و امیر بردیا دارند. فرهاد مجیدی هم اکنون در تهران به همراه همسر و فرزندانش زندگی می کند.