پیمان اکبری در مورد پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل هراز آمل در هفته هشتم لیگ برتر والیبال و اظهار داشت: بازی بسیار خوبی بود و ما به راحتی برنده نشدیم. هراز تا هفته هفتم عملکرد خوبی داشت و ما با تلاش بازیکنان و آنالیز دقیقی که انجام داده بودیم برنده از زمین خارج شدیم.

سرمربی تیم والیبال پیکان ادامه داد: من در 6 هفته ابتدایی لیگ، پنج بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشتم. در بازی امروز نیز، طاهر وادی قرار نبود وارد زمین شود ولی برای اینکه در شرایط مسابقه قرار بگیرد از او استفاده کردم. در مجموع سرویس‌های بهتر و دفاع روی تور خوبی داشتیم و برنده شدیم.

دو پیشنهاد خوب را به خاطر پیکان رد کردم

اکبری در مورد حضور دوباره اش در تیم پیکان گفت: من قراردادی دو ساله با باشگاه پیکان امضا کرده‌ام و دوست دارم پر افتخار ترین تیم آسیا به روزهای اوج خود برگردد. من 17 سال در تیم پیکان، بازیکن و مربی بودم و برای اینکه دوباره به این تیم ملحق شوم، دو پیشنهاد بسیار خوب را رد کردم.

کاپیتان پیشین تیم ملی والیبال در پایان تصریح کرد: من سه سال در پیکان نبودم و این تیم تا رده دهم جدول و تبدیل شدن به یک تیم معمولی هم پیش رفت اما امیدوارم بتوانیم پیکان را مجدداً در کورس قهرمانی و جمع مدعیان قرار دهیم. تفکرات مدیران در مورد این تیم تغییر کرده و به دنبال قهرمانی هستند.