در بازی با استقلال در استادیوم آزادی که با حضور تماشاگر برگزار شد شاگردان این مربی در برابر حریف مدعی قهرمانی ارایه گر بازی خوبی بودند. درست بالعکس بازی با صنعت نفت و حتی موقعیت های خوبی برای گلزنی به دست آوردند که این موقعیت ها توسط ایوب کلانتری – کریم اسلامی – حسن نجفی و علی آل کثیر از دست رفت.

صبح امروز حکم محرومیت 6 جلسه ای ساکت الهامی سرمربی نساجی به 3 جلسه تقلیل پیدا کرد؛ با این حال این مربی در دو هفته آتی هم قادر به حضور روی نیمکت نساجی نخواهد بود. در بازی با پیکان و سپاهان در اصفهان. محرومیتی که او در بازی با صنعت نفت سپری کرد ناشی از کارت قرمزی بود که در بازی با گل گهر سیرجان دریافت کرد. اولین محرومیت سه جلسه ای این مربی در بازی با استقلال سپری شد و بدین ترتیب او در بازی با پیکان و سپاهان در هفته های آتی غایب خواهد بود و از بازی با پدیده در هفته هشتم لیگ برتر می تواند به نیمکت نساجی برگردد.

سرمربی نساجی همچنان به دور از نیمکت این تیم

گفتنی است حکم صادره از سوی کمیته انضباطی در مورد ساکت الهامی با اعتراض سرمربی تیم مازنی روبرو نشد اما سرمربی نساجی درخواست بررسی دوباره اتفاقات بازی با گل گهر سیرجان را داشت که کمیته انضباطی در بررسی دوباره این پرونده سه جلسه از حکم محرومیت ساکت الهامی را به حالت تعلیق در آورد. البته ساکت الهامی باید برای بازگشت دوباره به روی نیمکت نساجی باید 100 میلیون تومان جریمه نقدی پرداخت کند که جریمه نقدی این مربی دستخوش تغییر نشده است.