دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان و برخی دستیارانش مثل ماریوتات ملادن زگانیر و علی‌اصغر قربانعلی‌پور و مجتبی خورشیدی سرپرست تیم ملی برای تماشای دیدار پرسپولیس و نفت آبادان در ورزشگاه آزادی حضور یافتند.

* برخلاف رسم رایج فوتبال ایران مبنی بر رفتن نیمکت‌نشینان تیم میزبان به سمت کادرفنی و بازیکنان تیم میهمان قبل از شروع مسابقه در بازی امشب علیرضا منصوریان و بهرام سراج همراه برخی از اعضای کادرفنی نفت به سمت یحیی گل‌محمدی و دستیارانش رفته و با آنها خوش و بش کردند. نکته جالب اینجاست که سرمربی تیم نفت آبادان، تا جایی که آخرین نیمکت‌نشین تیم پرسپولیس بود رفت و با آنها خوش و بش گرمی داشت.

تماشاگر ویژه بازی پرسپولیس و نفت آبادان+ عکس

* وحید امیری، عیسی آل‌کثیر و مهدی شیری هم با رفتن به تیم نفت آبادان از منصوریان و دستیارانش رخصت گرفته و با نیمکت‌نشینان آبادانی خوش و بش کردند.

* در حالی که برخی عوامل تیم نفت برای ورود به جایگاه مخصوص خود دقایقی معطل ماندند، درنهایت پس از پیگیری‌های منصوریان و سرپرست این تیم مجوز ورود به این جایگاه را کسب کردند.

* در شرایطی که تعداد 500 هوادار تیم نفت می‌توانستند برای تماشای مسابقه به ورزشگاه بیایند حدود کمتر از 100 طرفدار این تیم با حضور در پشت نیمکت آبادانی‌ها مشغول تشویق شاگردان منصوریان شدند.

* با وجود اینکه بعضی از مدیران باشگاه صنعت نفت در ورزشگاه آزادی حضور داشتند اما تا دقیقه 10 این مسابقه خبری از حضور مجید صدری سرپرست باشگاه در استادیوم آزادی نبود.

* هواداران پرسپولیس از همان دقایق ابتدایی مسابقه با شور و حرارت خاصی تیم محبوب خود را تشویق می‌کردند.

* در دقیقه 8 هواداران پرسپولیس مرحوم علی انصاریان را تشویق کردند.

* این مسابقه تا دقیقه 10 صفر بر صفر در جریان بود.