از هفته‌ گذشته خبر انتقال احتمالی « آلوارو موراتا » به بارسلونا در رسانه‌های اسپانیایی دست به دست چرخید و هواداران این امیدواری را پیدا کردند که پس از فران تورس بتوانند یک مهاجم قرضی تا پایان این فصل به ترکیب خود اضافه کنند. 

رسانه‌های اسپانیایی عنوان کردند که ژاوی شخصاً با موراتا صحبت کرده و با او توافق کرده که به نیوکمپ بیاید اما اینجا باشگاه یوونتوس اعلام کرد که اجازه خروج به مهاجم خود را نخواهد داد. البته برخی رسانه‌های ایتالیایی نوشتند که اگر یووه بتواند در پنجره زمستانی مهاجم دیگری را خریداری کند، اجازه انتقال موراتا به بارسلونا را خواهد داد که ساعتی پیش آلگری به این شایعات خاتمه داد.

سر ژاوی بی کلاه ماند!

سرمربی یوونتوس اعلام کرد که در پنجره زمستانی به هیچ وجه موراتا تیم را ترک نخواهد کرد و به همین علت انتقال احتمالی این مهاجم اسپانیایی نیز برای بارسایی‌ها از بین رفت و باید دید این تیم چگونه می‌خواهد نیم فصل دوم را سپری کند. 

بارسلونا به شدت در خط تهاجمی با مشکل گلزنی روبه‌رو است و هواداران امیدوار هستند که بتوانند با حضور فران تورس حداقل به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا برسند. بارسلونا اکنون با 30 امتیاز در رده پنجم جدول قرار دارد. 

امشب آنها در اولین بازی خود در جام حذفی اسپانیا میهمان تیم دسته سومی لینارس هستند. امشب برای اولین بار دنی آلوز نیز به ترکیب ژاوی بازگشته و این احتمال وجود دارد که پس از سال‌ها دوباره برای آبی‌اناری‌ها بازی کند.