استقلال در استادیوم آزادی یک پیروزی ارزشمند را برابر مس رفسنجان کسب کرد. همانطور که انتظار می رفت، شاگردان فرهاد مجیدی برابر حریف سرسخت خود به چالش کشیده شده و اذیت شدند اما در نهایت دست پر زمین بازی را تر کردند تا اختلافشان با پرسپولیس به عدد 3 برسد.

حالا تیم فرهاد مجیدی به صدرنشینی خود در لیگ ادامه می دهد و شانس نخست کسب عنوان قهرمانی نیم فصل است. البته این هدف آبی ها در لیگ بیست و یکم نیست و آنها به دنبال بالای سر بردن جام قهرمانی در انتهای فصل هستند. به همین دلیل است که استقلالی ها تمرینات خود را با روحیه بالایی برگزار می کنند.

در روز پس از پیروزی مهم برابر مس، بازیکنان استقلال یک جلسه تمرینی را در مجموعه ورزشی آرارات برگزار کردند و بازیکنان پس از ریکاوری و انجام تمرینات گروهی، زیر نظر کادرفنی خود را برای دیدار هفته پایانی نیم فصل نخست آماده کردند.

تمرین شاداب و پر از خنده استقلالی ها+ عکس

تمرین شاداب و پر از خنده استقلالی ها+ عکس

در این جلسه تمرینی، بازیکنان با روحیه بالا و لب های خندان مشغول انجام تمرین شدند تا نشان دهند از چه روحیه و انگیزه بالایی برخوردار هستند. حتی بازیکنانی مانند سعید مهری، روزبه چشمی، رشید مظاهری و یا آرمان رمضانی که کمتر به میدان رفته اند، روحیه بالای خود را در تمرین نشان دادند. قاسمی نژاد نیز که روز گذشته موفق به گلزنی شد، دیگر بازیکن آبی هاست که با لبی خندان و روحیه بالا در تمرین امروز حاضر شد.

استقلال روزهای خوبی را در لیگ برتر سپری می کند. آنها 6 بازی برابر پیکان، سپاهان، شهرخودرو، فولاد، آلومینیوم و مس رفسنجان را پشت سر گذاشتند که 5 مورد آنها سخت و دشوار تلقی می شد که در این 6 بازی موفق به کسب 16 امتیاز از 18 امتیاز ممکن شدند و این همان موردی است که یک تیم برای قهرمانی به آن نیاز دارد.

مأموریت بزرگ استقلالی ها حفظ همین روحیه و انگیزه بالا تا پایان فصل است تا پس از سالها بتوانند عنوان قهرمانی لیگ برتر را به هوادارانشان هدیه کنند.