چند روز قبل بود که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال صراحتا اعلام کرد دو بازیکن خارجی که یکی از آنها آسیایی است را زیر نظر گرفته و احتمال جذب آنها در نیم فصل وجود دارد. بعد از این اظهارنظر گمانه‌زنی های متعددی برای پیدا کردن نام این بازیکنان خارجی و ملیت و اطلاعات شان در فضای مجازی انجام شد اما هیچ کدام به صورت قطعی تایید نشد.

در ادامه اما امروز از صبح خبری از طرف رسانه های عمانی در فضای مجازی ایران منتشر شده که به نظر می‌رسد به واقعیت نزدیک است. یکی از خبرگزاری های کشور عمان امروز اعلام کرده بازیکن جوان تیم ملی این کشور مد نظر استقلال قرار دارد.

خبرگزاری الریاضی عمان در این خصوص توییتی زد و نوشت: « ارشد العلوی هافبک تیم ملی عمان مد نظر استقلال ایران قرار دارد و چهارشنبه برای انجام تست های پزشکی به ایران می‌آید».

شاگرد برانکو استقلالی می شود؟

در این خصوص گمانه‌زنی های زیادی انجام شد و گفته می‌شد این هافبک 21 ساله که زیر نظر برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی عمان و برای باشگاه السیب عمان توپ می‌زند به زودی به ایران می‌آید.

با این وجود اما باشگاه استقلال شایعه پیشنهاد به این هافبک عمانی را تکذیب کرد.

محمد نوری فر، مدیررسانه باشگاه استقلال در این خصوص نوشت: « ادعای سایت «لعبتنا الریاضی» عمان مبنی بر جذب ارشد العلوی هافبک تهاجمی تیم ملی عمان صحت ندارد و هیچ مذاکره‌ای هم توسط باشگاه با این بازیکن انجام نشده است.»